GPS lokátory pre zvieratá

GPS lokátor pre zviera sa väčšinou umiestňuje v obojjku. Medzi dôležité parametre patrí nízka hmotnosť a malé rozmery. Nosenie GPS lokátora vďaka tomu vášho domáceho miláčika neobťažuje.

GPS lokátor slúži na zistenie aktuálnej polohy vášho psa, ale umožňuje i kompletné mapovanie jeho pohybu.Zoradiť

Zaobstarajte si GPS obojok pre psa

Obojok na sledovanie psa je užitočnou pomôckou pre chovateľa psa, ktorý sa rád vzdiaľuje od domova. Ak sa vám psík, mačička či iný domáci maznáčik zatúla, pomocou GPS obojku môžete presne lokalizovať jeho polohu. Okrem toho vám zariadenie umožní i zber dát o kompletnom pohybe zvieraťa.

Spôsoby sledovania

K GPS dátam o pohybe je možné sa dostať dvomi spôsobmi. GPS lokátor pre psa dokáže poslať SMS správu so súradnicami na vyžiadanie, alebo automaticky (napríklad pri opustení dovolenej oblasti).

Druhou možnosťou je sledovanie cez webové rozhranie alebo smartphone aplikáciu. Pohyb psa tak môžete sledovať v reálnom čase alebo si spätne prezriete jeho históriu.

Koľko stojí prevádzka GPS pre psov?

Aby ste mohli plnohodnotne využiť GPS lokátor pre psa, je  nutné vložiť do zariadenia SIM kartu s dátovým tarifom. Dostatočný dátový tarif je možné obstarať už od približne 1,- € / mesiac. Ďalším nákladom je prevádzka webového serveru, na ktorom je uchovaná história pohybu a kde aj sledujete pohyb online. Prevádzka webserveru podľa zvoleného GPS obojku sa pohybuje v rozmedzí 20 - 40,- € / rok.

Prihlásenie

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Špeciálne prianie


captcha image